Як лікувати ясна – комплексний підхід до вашої посмішки

правильне лікування ясен

Порушення прикусу має свій негативний ефект у вигляді зміни стану всього зубного ряду, включаючи ясна. Це навряд чи хто буде заперечувати. При патологіях, що впливають на структуру зубної емалі, виникають проблеми з розподілом жувального навантаження. Через це зростає ризик травмування слизової оболонки. Як результат – неправильний обмін речовин.

В цьому випадку може початися руйнування кістки. Це виникає через накопичення твердих відкладень або неправильного розподілу жувального навантаження. Якщо не провести лікування ясен, витрати на відвідування стоматполіклініки можуть зрости. Тому, ми радимо пацієнтам не затягувати з походом до лікаря, якщо є проблема.

Як запобігти проблемі?

Незворотна рецесія ясен, поява рухливості зубів веде до їх втрати. Ортодонтичне лікування запобігає цим ускладненням. У нашій поліклініці відновлюють нормальну жувальну навантаження і допомагають підтримувати здоров’я пародонту. Лікування ясен біля метро Лук’янівська— це те, що вам потрібно. У нас найсучасніше обладнання і прозорі ціни. Серед інших переваг:

  • комплексне лікування, яке ми пропонуємо кожному пацієнту;
  • гарантований результат, що пов’язано з професіоналізмом лікарів;
  • відсутність черг і чуйність персоналу.

Що лікує наш ортодонт на Лук’янівській?

Своєчасне ортодонтичне лікування не тільки відновлює гармонійне положення прикусу і зубного ряду, але і запобігає виникненню більш серйозних проблем. Це підтверджують результати наших пацієнтів. Всі вони задоволені результатом і залишають позитивні відгуки. Це через професіоналізм лікарів, які завжди індивідуально підходять до пацієнта.

Лікування ясен, яке ми проводимо, запобігає пародонтиту та іншим проблемам, що можуть викликати рухливість зубів, розширення міжзубних проміжків. При плануванні корекції ортодонт враховує стан ясен і вибирає оптимальний метод корекції для його поліпшення.

Вартість послуг фахівця

правильне лікування ясен

Оскільки ортодонтичне лікування часто є частиною комплексного курсу, ціни в кожному випадку дуже індивідуальні. Більш точну вартість Ви можете дізнатися, коли ваш лікар підготує план корекції. Для цього може знадобитися більш точна діагностика, включаючи рентген. В основному витрати залежать від наступного:

  • вік пацієнта і його фізіологія;
  • стан всього зубного ряду;
  • особливості діагностики стану ротової порожнини;
  • специфіка корекції зубного ряду і вирішення проблем з яснами.

Як записатися на обстеження?

Для того, щоб визначити стан зубів, ви можете записатися на безкоштовну діагностику в нашу поліклініку. Просто зателефонуйте за вказаним номером або залиште заявку за допомогою форми зворотного зв’язку. Наш співробітник зателефонує протягом години, щоб обговорити деталі. Комфорт і точність діагностики — наші головні переваги. Ви можете самі в цьому переконатися. Телефонуйте вже сьогодні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *