Як часто можна робити чистку Air Flow

як часто можна проводити чистку зубів

Ефективне очищення зубів методом Air Flow

Як би ретельно ви не чистили зуби за допомогою щітки і дорогих паст, все одно неможливо видалити забруднення повністю. Найдрібніші частинки їжі, що залишаються на яснах і емалі, стають чудовим підгрунттям для розмноження бактерій. Вони-то і стають джерелом появи некрасивого нальоту на емалі. Згодом, непомітні на перший погляд відкладення перетворюються в зубний камінь. Він не тільки надає зубу негарний темний відтінок, але і є основною причиною карієсу.

Позбутися від зубного каменю і нальоту в домашніх умовах просто нереально. Для цього необхідна професійна чистка зубів, яку виконують за допомогою спеціального обладнання.

В даний час доступні різні методи очищення. Однією з найбільш популярних є процедура Air Flow. Вона полягає в тому, що на поверхню зуба подається спеціальна дрібнодисперсна водно-повітряна суміш з добавками матеріалу, що очищує. Для очищення використовується абразивний порошок на основі харчової соди, що подається під великим тиском.

Така процедура дозволяє домогтися наступних результатів:

  • Ретельне очищення зубів у важкодоступних місцях, в тому числі під яснами
  • Видалення відкладень, здатних стати причиною карієсу і гінгівіту
  • Приємне відчуття в роті, красива блискуча посмішка
  • Тривале збереження чистоти емалі

Дана технологія пройшла численні випробування, що підтверджують її ефективність, корисність і безпеку. Процедура не робить несприятливого впливу на зубну емаль і тканини зуба.

Показання до проведення Air Flow

У більшості випадків, процедуру рекомендовано проводити для видалення м’якого зубного нальоту, здатного спровокувати виникнення пародонтиту і гінгівіту, а також в наступних випадках:

  • Наявність пігментованого нальоту, який і виглядає не естетично, і псує посмішку
  • Для підготовки до відбілювання, перед проведенням глибокого фторування
  • В якості підготовчої процедури перед установкою вінірів або проведенням реставрації поверхонь зуба
  • Перед герметизацією фісур (очищення перед розкриттям)
  • Для очищення емалі до і після установки коригувальних брекет-систем
  • Після ультразвукового скейлінгу (для видалення залишків відкладення)

Як часто варто проводити процедуру AIR Flow

як часто можна проводити чистку зубів

Професійне очищення зубів AIR Flow проводять як правило не більше одного-двох разів на рік. При проходженні огляду у стоматолога, останній може порекомендувати пройти цю процедуру позапланово. Необхідність більш частого проходження процедур свідчить про недостатню гігієну порожнини рота. Неправильний прикус, сильна скупченість зубів – ось часті причини ускладненного очищення зубів. Необхіден ретельний догляд за ними, щоб уникнути прискореного відкладення нальоту.

Щоб вам не довелося занадто часто вдаватися до очищення емалі, рекомендуємо проводити полірування по завершенню процедури AIR Flow. Його проводять спеціальними щітками і насадками, здатними вирівняти поверхню зуба. Полірування допомагає знизити темп утворення нальоту, і відповідно надовго зберегти досягнутий результат. Додатково стоматолог може провести фторування емалі для збільшення її міцності і захисту від карієсу.

Після завершення всіх процедур слід утриматися від прийому їжі протягом 3-5 годин. У найближчу добу не варто вживати фрукти, каву, чай, напої, що містять барвники і яскраво пофарбовані фрукти. Також варто утриматися від куріння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *