Чи можна ставити брекети вагітним?

брекети під час вагітності

Вагітність, як ніякий інший стан жінки, часто супроводжується забобонами. Деякі з них стосуються догляду за емаллю зубів, мовляв майбутнім мамам краще взагалі не чистити їх, щоб не пошкодити. Про установку брекетів в цьому випадку і говорити немає сенсу.

Насправді, це поширена помилка, яка спростовується фахівцями-стоматологами. Дійсно, при вагітності зубна емаль стає менш міцною, через зниження вмісту в ній кальцію. Проте, відрегулювавши раціон і приймаючи кальційвмісні препарати і продукти, можна відновити необхідний баланс компонентів. Відповідно це робить можливим встановлення коригувальних систем жінкам, які перебувають на різних термінах вагітності.

Природно, в цьому випадку установка брекет-систем вимагає певної уваги. Перш ніж ставити брекети вагітним необхідно:

  • Сповістити про це лікаря-гінеколога, який спостерігає вагітність
  • Пройти всі необхідні дослідження і здати аналізи
  • Отримати консультацію у стоматолога

Саме по собі носіння брекетів не відбивається на здоров’ї майбутньої дитини. Однак, перед встановленням коригувальних систем бажано провести повноцінне лікування проблемних зубів, в тому числі з видаленням тих, які вже немає можливості врятувати. Таке лікування має на увазі використання спеціальної анестезії, не здатної пошкодити малюкові. При правильній підготовці і дотриманні лікарських рекомендацій, немає ніяких перешкод в тому, щоб носити брекети під час вагітності.

Якого фахівця вибрати

Після того, як рішення виправити прикус майбутньою мамою прийнято, залишиться вибрати лікаря, якому можна довірити це завдання. Стоматологічний кабінет на Лук’янівці пропонує найсучасніші способи лікування. Ми займаємося установкою брекетів в Києві не один рік, і використовуємо в роботі безпечні матеріали, що не руйнують зубну емаль.

встановлення брекетів вагітним

Підбирається оптимальний варіант системи, в залежності від індивідуальних особливостей прикусу. Зверніть увагу – від правильності установки багато в чому залежить подальша ефективність носіння. Фахівці встановлять брекет-систему і контролюватимуть процес виправлення лінії зубів. Також ми дамо рекомендації по догляду за ротовою порожниною, щоб вагітна могла уникнути запалення і кровоточивості ясен, неприємного запаху та інших можливих наслідків.

На що ще звернути увагу

Якщо ви вирішили звернутися до наших фахівців, щоб поставити брекети в Києві, точно дотримуйтесь їхніх порад. Так лікування стане більш результативним і безпечним. Періодичність оглядів визначається фахівцем. Вони допоможуть вчасно помітити будь-які негативні зміни або ускладнення. Крім того, відвідування лікаря не буде зайвим, адже майбутня мама зможе отримати додаткову професійну консультацію фахівця.

Існує ряд обмежень, коли брекети несумісні з вагітністю:

  • Ризик розвитку стоматологічних захворювань (карієс, пародонтоз, гінгівіт)
  • Сильне руйнування емалі через значний дефіцит кальцію в організмі
  • Необхідність лікування зубів, неможливого через наявність брекетів
  • Проблеми з гормональним фоном, що супроводжуються дратівливістю і нервовими зривами

У свою чергу, досвідчені фахівці постараються звести до мінімуму всі можливі ризики від майбутньої процедури, правильно підготувавши порожнину рота до безболісної установки брекетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *