Стоматологія на Лук’янівці “Славія” – лікування зубів без проблем і болю!

ЛІКУВАННЯ БЕЗ БОЛЮ!

Огляд без колючих і ріжучих інструментів застосування найсучаснішої анестезії, щоб взагалі нічого не відчувати, ні натяку на біль!

Використання Найсучасніших Методик.

Знання і використання лікарями світових тенденцій і копіткість в лікуванні зубів.

Лікування Зубів Під Загальним Наркозом

Безпека загального наркозу-наявність повного спектру необхідного обладнання і стежить апаратури.

Доступність!

Знижки, акції, подарунки до свят. Робота зі страховими компаніями.

Наші послуги

лечение десен лукьяновка киевЛікування ясен

исправление прикуса лукьяновка киевОртодонт. Виправлення Прикусу

Галерея посмішок

Галерея посмішок

Ми знаходимося

Стоматологія на Лук’янівці «Славія»

Стоматологія – це стародавня наука, що з’явилася в стародавньому Єгипті. Перші лікарі винайшли лікувальні засоби, які готували з цілющих трав. Естафету прийняли римляни, сконструювавши перше стоматологічне свердло. Наукові відкриття підхопив Китай, залишивши нащадкам манускрипти з описом різних методів лікування щелепної системи. Починаючи з 17 століття, професія дантиста міцно закріпилася, а методи усунення захворювань постійно вдосконалювалися і продовжують розвиватися в наш час. Для пломбування спершу застосовували смолу або камінь, а в 18 столітті винайшли міст і золоті коронки, що могли дозволити собі лише заможні люди.

Сучасна стоматологія – це розділ медицини, що вивчає будову людської щелепи, зубів і м’яких тканин навколо. Існує кілька видів, спрямованих на профілактику та усунення хвороб щелепи. Основний напрямок – терапевтична стоматологія, інші напрямки стосуються корекції прикусу, лікування запалень, протезування, очищення емалі і різних видів естетичної стоматології. Звернутися за послугами можна в приватну клініку або до дантиста в поліклініці. Однак якість гарантує не кожен кабінет, на відміну від клінік, що надають всі види послуг.

 

Стоматологія в Києві

Стоматологія в Києві на Лук’янівці пропонує дуже приємні ціни на свої послуги. Кожен пацієнт, який звернувся в клініку, зможе отримати вичерпну консультацію та всі необхідні рекомендації для лікування зубів.

Комплекс основних і додаткових послуг стоматологічної клініки на Лук’янівці включає:

  • Лікування зубів
  • Протезування
  • Відбілювання і чистка
  • Лікування ясен
  • Ортодонт. Виправлення прикусу.
  • Хірургічна стоматологія
  • Дитяча стоматологія

Людські зуби потребують щоденної турботи, а запущені хвороби призводять до невиправних наслідків та їх втрати. Звернутися до лікаря слід при перших ознаках захворювання. Сучасні технології дозволяють лікарям лікувати різноманітні види карієсу і пульпіту безболісно. В терапевтичне лікування стоматології Києва на Лук’янівці також входить профілактика хвороб рота і ясен.

Протезування – це реконструкція матеріалу зуба і установка протеза на місці вилученого. Протезування є найкращим способом позбутися від дискомфорту при пережовуванні їжі і повернути і гарну посмішку. Видаленням і протезуванням в стоматології шевченківського району займається висококваліфікований стоматолог-ортопед.

Відбілювання емалі і чистка зубів відноситься до естетичної стоматології. Будь-яка людина бажає мати білозубу голлівудську усмішку, щоб виглядати молодим і впевненим у собі. Стоматологія Лук’янівки надає всі види відновлення – реставрації, воскове моделювання, монтаж вінірів, коронок з кераміки і відбілювання.

Не менш важливою вважається пародонтологія – напрям, що займається лікуванням ясен, кісткових лунок і ротової порожнини. Необхідно вчасно лікувати такі захворювання, як гінгівіт і пародонтит, так як можуть привести до зубних хвороб.

Багато людей потребують виправлення прикусу, що призводить до дискомфорту. Неправильний прикус є у 80% населення планети. Кваліфікований ортодонт стоматології на Лук’янівці визначить проблему і виправить прикус за допомогою новітніх методів – капи і брекетів. При складному ступені деформації щелепної системи застосовується хірургічний або лазерний спосіб корекції.

Запущені проблеми щелепної системи провокують більш важкі захворювання, що потребують хірургічного втручання. Щоб уникнути поширення інфекції, уражений або зруйнований зуб потрібно видалити. Однак, іноді впоратися з проблемою допоможе хірургічне усунення дефектів і введення кісткового матеріалу.

Виправлення прикусу за допомогою брекет-систем також входить і в дитячу стоматологію. Лікарі стоматології Лук’янівка Київ впораються з проблемами ротової порожнини дитини, проведуть профілактику і видалять молочні зуби. Фахівці клініки легко знайдуть спільну мову з маленькими пацієнтами та навчать не боятися дантистів.

Клініка «Славія» оснащена передовим обладнанням і виконує лікування за сучасними методиками, використовуючи перевірені медикаменти. Пацієнти стоматології Лук’янівки відгуки про лікарів залишають позитивні. Завдяки високим оцінкам, відвідувачі рекомендують професійні послуги клініки рідним та друзям.